Portfolio

Сідай на байк і прийми участь у вуличних мотогонках, створених за мотивами однойменного кінофільму. У тебе на вибір 6 мотоциклів від провідних світових виробників Ducati, Kawasaki, і Yamaha. Їдеш в милуєшся пейзажами по 7 трасах на вибір. Є можливість вибору типу їздити від екстремального до обережного. Ну і не забудь підкорити всіх своїми трюками!

Dirty Drivin — це гонки на військових машинах.
Дія розгортається в військових умовах, і гравцеві необхідно , долаючи безліч перешкод, прийти до призначеного пункту. Під час гонок гравець може бачити на екрані кількість бонусів, свій рейтинг і досягнення.
Захоплюючий відео симулятор включає в себе:
14 позашляхових машин
10 екстремальних трас
100 всіляких апгрейдів

Це динамічна і захоплююча гра для тих, хто небайдужий до водної стихії, і жадає відправитися в плавання на ультрасучасному , потужному катері .Такі зустрічаються тільки у фантастичних фільмах. Гонки на швидкому катері доставлять багато радості, веселощів і дивовижних відчуттів всім гравцям.
Це не траса, тут немає світлофорів, зустрічного руху і пішоходів, тут є тільки бездонна водна гладь ,звивисті берега , заплутані лабіринти і складні перешкоди.

Маленький, але справжній боулінг для всієї родини.

Барвиста качалка у вигляді доброго, красивого і славного слоника

Класичний симулятор стрільби.
Гравець за допомогою педалей може рухатися на право або на ліво . Стрільба з пістолета по противнику .
Як дітям так і дорослим буде цікаво взяти участь у у віртуальному полюванні, або відчути себе в ролі бійця спецназу.

Аерохокей — це отримання максимально можливих емоцій і радості від цієї сучасної і динамічної гри.
Аерохокей — це гра для всієї родини. Тут немає вікових обмежень! Вона буде цікава, як дітям так і дорослим. Це гра, яка не набридає. Ви завжди будете повертатись до неї знову і знову.
Аерохокей гра швидка та рухлива . Граючи в нього у дітей будуть розвиватися навики чіткості та реакції. А також фізична сила , якої не вистачає в сучасному світі!

Баскетбол для дітей та дорослих.
Все дуже просто, берете м’яч, уявляєте себе Майклом Джорданом і кидаєте в кільце.
Виграш в призових квитках.

Качалочка літачок, з особливими шумовими ефектами